The Green Park Kayak Merkezi Yönetimi

Kartepe Kayak Merkezi’nin pistlere yakın tek oteli olan ve pistlerin yönetimini de sağlayan The Green Park Kartepe, konforlu ve lüks bir kayak tatili isteyenler için harika bir seçenek. Bebek bakımından, kapsamlı SPA merkezine kadar misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen otelde, kayak sporları haricinde de eğlenme fırsatları bulunuyor.

Çok geniş bir alana kurulmuş olan otel, yarım pansiyon olarak hizmet vermekte. Akşam yemeklerini ise Türk ve Dünya mutfağının çeşitli lezzetlerini sunan 4 farklı restoranda yiyebilirsiniz. Otelde ayrıca ücretli oda servisi de bulunmaktadır.

Kayak Merkezi yönetimi The Green Park Kartepe'de

Otelin odaları geniş ve kayak tatili yapan ziyaretçilere uygun olarak tasarlanmıştır. Odaların tamamında televizyon, kablosuz internet bağlantısı, oda kasası, telefon, küvet ve diğer standart özellikler bulunmaktadır. Odaların neredeyse tamamında muhteşem orman manzaraları bulunuyor.

Yorucu kayak sporlarından sonra dinlenmek için otelin gelişmiş SPA merkezini deneyebilirsiniz. Merkezde sauna, hamam, masaj gibi hizmetler bulunuyor. Özel masajların ücretli olduğunu da belirtelim. Kan dolaşımını hızlandıran bu masajlar, kayak tatilinizin çok daha iyi geçmesini ve rahatlamanızı sağlayacaktır.

Kayak sporları haricinde farklı sporları da denemek isteyenler için binicilik otelde en çok tavsiye edilen dal. Bunun yanında bisiklet kiralayarak da Kartepe’nin ormanlık alanlarında turlara çıkabilirsiniz. Çeşitli bitki ve hayvan örtüsü ile Kartepe’de yapacağınız bisiklet turlarını ve doğa yürüyüşlerini hiç unutamayacaksınız. İstanbul veya diğer büyük şehirlerin karmaşasından kaçanlara, The Green Park oteli ve Kartepe bölgesi adeta ilaç gibi gelecek.

The Green Park Kartepe Oteline Ulaşım

Kartepe’ye Nasıl Çıkılır?

İstanbul’dan özel aracınız ile sadece 1 saatte ulaşabileceğiniz otel, Bursa ve Ankara şehirlerine de çok yakın. Tem otobanını takip ettikten sonra Kocaeli Maşukiye tabelalarını izlemeniz yeterli olacaktır.

The Green Park Kartepe oteli, Kocaeli’ye 18 kilometre uzaklıkta. Şehrin en önemli turizm bölgesi olması sebebiyle Kartepe Kayak Merkezi tabelaları neredeyse her caddede bulunuyor. Pistler bölgesinde The Green Park Kartepe haricinde otel bulunmadığı için oteli aramak zorunda da kalmıyorsunuz. Otelin otoparkı konaklama yapan misafirlere ücretsiz iken, günübirlik gelen kayak severler 20 lira ödemek zorunda.

Cevap bırakın