Kayak Turları ve Balayı Otelleri

Kesinlikle Evliliğin zamanları olan ilk günler, balayı tatili ile taçlandırılabilir. Evliliğiniz yaz aylarına denk gelmediyse hiç telaş yapmayın hatta sevinseniz yeridir. Zira kış tatilleri her zaman çok daha romantik ve çekicidir. Ülkemiz 4 mevsimi de doya doya yaşadığı için kar tatili yapmak için onlarca farklı seçenek bulunuyor. Bu seçeneklerin en popüler olanlarından birisi de Kartepe Kayak Merkezi. Bölgenin güzel yanı ise kesinlikle kayak yapmak zorunda olmamanız zira Kartepe, başlı başına gezilip görülmesi gereken harika bir yer.

Dağ manzaralı odaların romantik atmosferini hissetmek için gidebileceğiniz Kartepe sizi bembeyaz pistleri ve sık ormanlık alanları ile karşılayacak. Eğlencenin yanında huzurlu saatleri de barındıran Kartepe’de farklı konseptte oteller bulunmakta. Balayı tatilinde Kayak da yapmak isteyenler için pistler bölgesindeki tek otel olan The Green Park Kartepe otelini kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Otelin balayı çiftleri için de sürprizleri bulunuyor. Bu ekstra ikramlar elbette ücretsiz ve sadece evliliğinin ilk ayındaki çiftler için geçerli. Bu özellik genel olarak tüm otellerde bulunduğu için balayı tatilinizi düğünden sonraki haftalarda yapmanızı tavsiye ediyoruz. Düğün tarihiniz belli ise mutlaka erken rezervasyon imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Balayı Tatili İçin En Güzel Yerler

Dağın tepesinde aşkınızı da zirveye çıkarmak, otellerin balayı çiftlerine armağan ettiği ikramlardan faydalanmak, ormanlık alanlarda romantik yürüyüşler yapmak ve bembeyaz karın ortasında dinlendirici bir tatil yaşamak için Kartepe’den daha iyi bir yer düşünemiyoruz.

Özellikle İstanbul’da yaşayan çiftler, sadece 1 saatlik kara yolculuğu sonrasında merkeze ulaşabilirler. Elbette pistlere yakın olan Green Park otelinde kalmak zorunda değilsiniz. Dağın eteklerinde bulunan bir çok otel ve butik otel de sizleri bekliyor olacak. Daha farklı bir konsept için ise ormanın ortasında bulunan dağ evlerini deneyebilirsiniz. Balayı için bu dağ evlerini tercih etmek, şüphesiz hiç unutamayacağınız bir tatil yaşamanızı sağlayacaktır.

Balayı Turları

Balayı çiftleri için bir diğer avantaj da balayı turlarıdır. Balayı turları ile anlaşma yaparak SPA merkezi, Ala Carte Restoranda bir akşam yemeği veya masaj gibi ücretli aktiviteleri bedavaya getirebilirsiniz.

Cevap bırakın