Kartepe Kayak Turları ve Avantajları

İstanbul, Bursa ve Ankara’dan bir çok turizm firması Kartepe Kayak Merkezi’ne kayak turları düzenlemektedir. Kendi başınıza gittiğiniz zaman ödemek zorunda kaldığınız maliyetlerin bir çoğundan, turlara katılarak kurtulabilirsiniz. Tur şirketleri, Kartepe Kayak Merkezi’nin tek yöneticisi olan The Green Park Kartepe oteli ile sıkı pazarlık yaptıkları için doğal olarak fiyatlar da düşmektedir. Otel yöneticileri için de çoğu zaman konaklama yapmayan ve toplu olarak gelen yüzlerce kişi elbette avantajlıdır. Kısaca kayak turları, 3 tarafında kazandığı oldukça avantajlı bir seçenektir.

Günübirlik Kartepe Kayak Turları

Kartepe Doğasına Aşık Olacaksınız

Turlar genel olarak gidiş, dönüş, rehberlik ve Skipass fiyatlarının tek seferde müşteriden alındığı sistemlerdir. Elbette bu rakamlar, direkt olarak alınıp hesaplanmaz. Örneğin Kartepe Kayak Merkezi’nde sadece bir Skipass’a 100 lira ödeyebilirken, tur paketinin tamamına 90 lira ödeyebilirsiniz. Bu paketin içinde ulaşım ve sucuk ekmek gibi imkanların da var olduğunu hesaba katarsak, kayak turlarının ne kadar avantajlı olduğunu fark edebiliriz. Ayrıca tur ekibi içerisinde bir rehber olması, hakkında hiçbir şey bilmediğiniz bir kayak bölgesinde yolunuzu kaybetmemek adına önemli bir şans.

Turlara Katılmanın Avantajları

Kartepe Turları Avantajları

Lüks ve konforlu araçlar ile pistlerin önüne kadar ulaşımın tur şirketi tarafından sağlanıyor olması. Büyük otobüsler ile tepeye ne zaman çıktığınızı bile anlamayacaksınız. İstanbul’dan Kartepe Kayak Merkezi’ne ulaşım yaklaşık olarak 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Turların bir diğer avantajı da uygun fiyatlara kayak ekipmanı kiralama avantajlarının olmasıdır. Tur şirketi ile anlaşmalı olan kayak dükkanları, turlar ile gelen müşterilere ekstra indirim yapmaktadır.

Dağın tepesinde hiç sucuk ekmek keyfi yaptınız mı? Turların en can alıcı noktası da sucuk ekmeğe ekstra ücret ödememektir. Ne olacak bir sucuk ekmek fiyatından demeyin zira bugün sadece yarım sucuk ekmek 25 liradan satılıyor.

Konaklamalı Kartepe Turları

Kayak turları sadece günübirlik değil konaklama imkanı ile de yapılmakta. Kartepe’de 1 gün veya daha uzun konaklamak için tur şirketlerinin avantajlı kampanyalarına göz atabilirsiniz.

Ekstra olarak özel derslerin de müşterilere sunulduğu tur paketleri bulunmaktadır. Kayak tatilinizden maksimum verim almak için mutlaka özel ders alarak bu sporun inceliklerini öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.

Cevap bırakın