Kartepe Kayak Otelleri ve Fiyatları

İzmit Kocaeli ‘ye bağlı olan Kartepe, her mevsim turizme kapılarını açmış ve pek çok yerli – yabancı misafirlerine profesyonel anlamda ev sahipliği yapmıştır. Özellikle kış mevsiminde daha çok misafir ağırlayan Kartepe Samanlı dağı ve Kocaeli platosunun arasında İstanbul ‘a 1 saat Ankara’ya 3 saat uzaklıkta bulunmaktadır. Her ne kadar Kartepe Kayak Otelleri Kış turizminde önemli bir yere sahip olmasa da yaz turizmi için de özellikle düzenlenen toplantılar, kongreler ve seminerler için oldukça fazla tercih edilmektedir.

Kartepe Kayak Otelleri ve Fiyatları - kartepe

İzmit ve Sapanca göllerinin varlığı sebebiyle ve yine Kayak otellerinden alınan profesyonel hizmetler nedeniyle neredeyse dört mevsim yoğun ilgi yaşandığı görülmektedir. Özellikle büyük şehirlerin kalabalığından ve stresinden uzaklaşmak isteyen ailelere hem havası hem suyu hem de doğası bakımından huzurlu bir ortam sunması yöreye olan ilgiyi bir kat daha arttırmaktadır. Bu kapsamda Kartepe Kayak otelleri aranılan ve karşılaşılan en önemli özellikleri bünyesinde barındıran ender yerlerden bir tanesi olarak ilerleme göstermektedir.

Kartepe Kayak Otelleri ve Fiyatları - yürüyüş

Kartepe Kayak Otellerinin Fiyatları

Kartepe kış döneminde ve yaz döneminde misafirlerine sunduğu hizmet seçeneklerinin yanı sıra tüm meraklıların ilgi odağı olmuştur. Bu sebeple Kartepe otelleri fiyatlarını müşterilerin talep yoğunluğuna göre belirlemeye başlamıştır. Örneğin,

  • Hafta sonu ve hafta içi taleplere göre
  • Yarım ve tam pansiyon şartlarına göre
  • Otele gelebilmek için sağlanan araç ve gereç teminine göre
  • Kayak haricinde sağlanan spor hizmetlerine göre
  • Açık ve kapalı havuz talebine göre
  • Spa merkezlerinin varlığına göre
  • Dönemsel olarak otel fiyatları belirlenmeye başlamıştı

Kartepe Kayak Otelleri ve Fiyatları - doğa

Kartepe Kayak Otellerinin Fiyat Politikaları

Kartepe’de Kayak sezonunun açılmasıyla birlikte otel fiyatları da artabilmektedir. Bu sebeple Kayak tutkunları, doğa tutkunları ve kamp tutkunları bütçelerine en uygun otelleri tercih ederek sunulan diğer hizmetlerinde keyfini çıkarabilmektedirler. Her kesime hitap edebilen otel fiyatları müşterilerin bütçelerini zorlamadan sezonun yoğunluğuna göre değişiklik gösterse de son derece cazip teklifler sunabilmektedirler. Bu sebeple fiyat politikasına göre seçebileceğiniz oteller hizmet alanlarını genişleterek müşteri memnuniyeti için deneyimli kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedirler. Aynı zamanda Kartepe’ye gelmek isteyen yerli ve yabancı tüm misafirlerin internet sitesi üzerinden online hizmet sunarak, erken rezervasyon ve en kapsamlı oda hakkında bilgi akışı sağlayabilmektedir.

Cevap bırakın