Kartepe Otelleri ve Özellikleri

Zirvede olan tek oteli haricinde Kartepe Kayak Merkezi, elbette ziyaretçilerinin konaklayabileceği çeşitli Kartepe otelleri alternatiflerine de sahiptir. Kartepe otelleri, özellikle sömestr gibi çok yoğun dönemlerde The Green Park Kartepe otelinin tamamen dolması, kayak severleri farklı alternatiflere yönlendirmektedir. Özel aracı olmayan ve pistlere yakın olmak isteyen misafirler, mutlaka rezervasyon işlemlerini Eylül ayından önce yapmalılar. Kayak sezonu yılın küçük bir kısmında yapılabildiği için, her sene kayak yapan ve bu sporu alışkanlık haline getiren ziyaretçiler otellerin büyük kısmını zaten doldurmakta.

Kartepe Otelleri

The Green Park Kartepe Oteli

Kartepe Otelleri ve Özellikleri-green park

Zirvede ve adeta rakipsiz olan otel, tamamıyla kayak tatilcileri için tasarlanmış durumda. Konforlu odaları ve muhteşem menülere sahip restoranları ile hizmet veren otel, pistlerin kullanım hakkına da sahip. Konaklayın veya konaklamayın, tüm pistler de geçerli olan skipass kartlarını bu otelden kiralamanız gerekiyor.

Yazıcılar Oteli

Pistlere sadece 5 kilometre uzaklıkta ve Kartepe’nin eteklerinde bulunan Yazıcılar oteli, uygun fiyatlı ve konforlu bir otel arayanların tercihi. Ufak yeşil bahçesi ve lezzetli menüleri ile güzel bir hafta sonu geçirmenizi sağlayacağının garantisini veriyoruz.

Kartepe Kaptan

Kartepe Otelleri ve Özellikleri-kulübe

Ormanlık alanın içinde doğa ile iç içe olmak isteyenler ise Kartepe Kaptan’ı seçebilirler. Kartepe Kayak Merkezi’nden sadece 5 kilometre uzaklıkta bulunan otel, yöresel lezzetler ile donattığı açık büfe kahvaltısı ve enfes akşam yemekleri ile kayak sporlarında kaybettiğiniz enerjileri en güzel şekilde geri almanızı sağlıyor. Ormanlık alan içinde bol oksijenli bir ortamda uyumak da cabası.

Bungalow Evleri

Kartepe’nin eteklerinde bulunan ve pistlere 20 dakikalık mesafedeki Bungalow evlerini de deneyebilirsiniz. Ahşap dekorasyona sahip bu villalar, özellikle rahatına düşkün ve kalabalık olan gruplar için çok isabetli bir tercih olacaktır. Bir gecelik otel fiyatına koca bir villayı kiralamak, kulağa da çok hoş geliyor.

Cevap bırakın