Kartepe Kayak Merkezi Otelleri

Oteller açısından ülkemizdeki belki de en şanssız kayak merkezi Kartepe Kayak Merkezi olabilir. Tepede bulunan Green Park Kartepe oteli gerçekten çok iyi hizmet veriyor fakat alternatif olmaması üzücü. Zira özellikle sömestr dönemlerinde bu otelde yer bulamayan herkes tepenin aşağısında bulunan otelleri kullanmak ve her sabah tepeyi bir araç ile çıkmak zorunda kalıyorlar. Bu nedenden dolayı kış tatili için rezervasyonlarınızı mutlaka yaz aylarından yaparak, mağdur olmamaya çalışın. Aynı zamanda erken rezervasyon sayesinde otelde daha uygun fiyatlar ile konaklayabilirsiniz.

Green Park 5 yıldızlı bir otel ve yılın her ayında açık. Zira Kartepe sadece kış sporları için değil Yaz aylarındaki doğal güzellikler sebebiyle de yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan bir bölge. Kartepe Kayak Merkezinde bulunan bu tek otel 14 katlı olup, odalar oldukça geniş bir konsepte sahiptir. Özellikle ailelerin yoğun bir şekilde katılım sağladığı kış sezonunda, oda genişliği benim şahsen çok önem verdiğim bir konu.

Kartepe Kayak Merkezi Konaklama

Kartepe Kayak Merkezi Nerede - kartepe

Kayak merkezindeki Green Park Kartepe otelinde yemek menüsü hayli geniş. Kış sporları bünyeyi gerçekten yoran ve daha öğle saatlerinde insanı kurt gibi acıktıran aktivitelerdir. Bu nedenle kayak merkezlerinde daima iyi yemekler çıkmalıdır. Karın ortasında yediğiniz sucuk ekmek sizi kesmiyorsa, Green Park otelinin restoranlarında çok lezzetli yemekleri deneyebilirsiniz. Otelin restoranları aynı anda 1.000 kişiye hizmet verecek kadar geniş bir alanı kaplamaktalar.

Kalabalık gelen şirketler veya özel aktiviteler planlayan bireyler için otelde büyük toplantı salonları ve barlar da bulunmakta. Bunun yanında her otelin vazgeçilmezi olan yüzme havuzları, fitness, sauna ve bilardo gibi aktiviteleri de yine bu otelde de yapabiliyorsunuz.

Kartepe Kayak Merkezi Özel Ders

Kartepe Kayak Kiralama - Grup

Kayak sporlarından en yüksek zevki alabilmek için elbette kaymayı bilmeniz gerekir. Kartepe Kayak Merkezi’nde bulunan profesyonel özel eğitmenler sayesinde çok kısa sürede pistlerde süzülmeye başlayabilirsiniz. Ders saatlik ücretleri her sene değişebileceği için buraya herhangi bir rakam yazmıyoruz. Derslerde ve kayaklarınızda kullanacağınız ekipmanlar dağ yolundaki dükkanlardan veya Green Park Kartepe otelinden satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın