Kartepe El Garden Hotel Residence

2016 yılında kurulan ve modern çizgilerin hakim olduğu El Garden Hotel Residence, 52 konforlu odası ile müşterilerine hizmet vermektedir. 3 yıldızlı olan otelde 2 toplantı salonu ile de iş seyahatleri içinde uygun bir destinasyon. Kartepe Kayak Merkezi, özellikle Ocak ve Şubat aylarında çok yoğun talep görmekte ve piste yakın olan otel tamamen dolmaktadır. Bu nedenle kayak severler, Kartepe’nin eteğinde bulunan Maşukiye’deki otellere yönelmektedir.

Bu özel otel de doğal güzellikleri ile insanı büyüleyen Maşukiye’deki otellerden bir tanesi. Çok büyük bahçesi ve SPA olanakları ile güzel bir kış tatili için aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz.

Konaklama & Odalar

El Garden Hotel Residence - Oda

El Garden Hotel Residence otelinde çok çeşitli konaklama olanakları bulunuyor. Superior Double Room seçeneğinde Twin Bed ve French Bed türünde odalar bulunmaktadır. Bu odalar çiftler veya iki ayrı arkadaş için tasarlanmış. Superior Triple Room ise çocuklu aileler için ideal. Konaklarken aynı zamanda lüksü yaşamak isteyenler için ise El Garden Hotel Residence otelinde Corner Suit, Dublex Suit, Family Suit ve Jakuzi Suit seçenekleri bulunuyor.

Yeme – İçme

Yarın pansiyon konseptinde hizmet veren El Garden Hotel Residence otelinde, alakart restoran ve açık – kapalı ana restoranlar bulunmaktadır. Otel misafirleri ana restoranlardan kayıt şekillerine göre faydalanabilirken, alakart restoran ücretlidir. Alakart restoranda Dünya’nın bir çok ülkesinin lezzetlerini tadabilmek mümkün.

Hizmet ve Aktiviteler

El Garden Hotel Residence - Jakuzi

Otelde gelişmiş bir SPA merkezi bulunuyor. Kaslarınız kayak sporları sonrasında iyice yorulacak ve El Garden Hotel Residence SPA merkezinde gevşeyecek. SPA merkezinde hamam, suna ve masaj gibi olanaklar bulunuyor.

Kayak

Kartepe Kayak Merkezine sadece 15 dakikalık mesafede bulunan oteli, zirvede yer bulamayan ve daha uygun fiyatlı bir tatil hedefleyenler için çok isabetli bir tercih. Kayak pistlerinde kiralayacağınız kayak ekipmanlarına çok yüksek ücretler ödememek adına, otele yakın konumdaki Maşukiye kayak dükkanlarından uygun fiyatlara kayak ekipmanı ve kayak kıyafetlerini kiralayabilirsiniz.

El Garden Hotel Genel Yorum

Kayak tatilinizi yaparken hem konforlu hem de ev rahatlığında bir otel arıyorsanız El Garden Hotel Residence otelini tercih edebilirsiniz. Güler yüzlü personeli ve zengin restoran menüleri ile El Garden Hotel Residence oteli, sizin ve ailenizin unutamayacağı bir tatil için sizi bekliyor.

Cevap bırakın